כללית חו"ל - ביטוח נסיעות לחו"ל

ברוכים הבאים לאתר כללית חו"ל המאפשר רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מבית כלל חברה לביטוח בע"מ

 • מדיכלל עולמי

  "מדיכלל עולמי כללית" הוא ביטוח הנסיעות לחו"ל של לקוחות כללית הניתן על ידי כלל חברה לביטוח. את הביטוח ניתן לרכוש 45 ימים לפני הנסיעה. הפוליסה מכילה רובד ראשון של כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל הכולל גם: הוצאות אשפוז בחו"ל, הטסה רפואית לארץ, הטסה באמבולנס אווירי, פינוי אווירי או ימי לבית חולים קרוב בחו"ל, טיפול חירום בשניים, הטסת מלווה ועוד. בנוסף הלקוח יכול להוסיף על רובד זה כיסויים נוספים על פי בחירתו.

  המשך
 • פריז

  ארמונות, מוזיאונים בעלי שם העולמי, מופעי הקברט, שאנסונים צרפתיים, בוטיקים ובתי כלבו שונים של מעצבי אופנה בינלאומיים, בתי קפה קטנים וקסומים ופטיסרי איכותי. פריז היא עיר בה ניתן לבלות ימים על ימים ולהישאר עם טעם של עוד..

  המשך
 • ניו-יורק

  התיירים שבחרו בתפוח הגדול כיעד מועדף, מבינים כי מן הרגע הראשון שינחתו בניורק, המירוץ יחל בין אתרים תיירותיים למסעות קניות, מסעדות וברים, מופעי אומנות ומחולות.

  המשך
 • רומא

  רומא היא אחת הערים המפורסמות בעולם ומשמשת מרכז תרבות, מסחר וייצור. רומא היא חלק בלתי נפרד מעולם האמנות, הדת וההיסטוריה ועיר שמצליחה לשלב את העבר המפואר והעשיר שלה בהרמוניה מושלמת עם חיי ההווה המשגשגים.

  המשך
 • לונדון

  לונדון היא שילוב של ישן וחדש בדמות מסורת ומודרניות, מורשת אנגלית ארוכת שנים לצד עיר דינמית שמתפתחת בקצב מהיר. לונדון החלה כבסיס רומי קטן לפני כאלפיים שנים וכיום, היא המתחרה הראשית על התואר 'בירת תרבות אירופה' וידועה כמטרופולין הגדולה ביותר בגוש המדינות המשתייך אל האיחוד האירופי.

  המשך
 • פראג

  פראג היא אחת הערים היפות באירופה, בעלת היסטוריה מרתקת והווה מעניין לא פחות. לאחר שנים של קומוניזם, פראג מתחדשת ומצמצמת פערים עם בירות אירופאיות אחרות

  המשך