אתרי תיירות ואטרקציות מומלצות בפריז

פריז היא יעד תיירותי מהמובילים בעולם ויש לכך סיבה טובה. במסגרת עיר אחת בלבד, תוכלו למצוא יצירות מופת אדריכליות ואמנותיות, מוזיאונים מדהימים ואתרים היסטוריים,עתיקים יותר מהאימפריה הרומית. מה הכי מענין אתכם? הנה דגימה קטנה מהמבחר הכמעט אינסופי שהעיר מציעה:

טיול ברובע הלטיני

מרחוב דה ל'אודיאון (Rue de l'Odéon) לכו ברגל או סעו במטרו תחנה אחת ורדו בתחנת קלוני-לה סורבון (Cluny-La Sorbonne), שמעוטרת בפסיפסי קרמיקה שמשכפלים את החתימות של אמנים ואינטלקטואלים מפורסמים. המשיכו מזרחה לאורך שדרות סן ג'רמיין, ואז דרומה לאורך רחוב סן ז'אק שחולף על פני הסורבון. פנו שמאלה לעבר הכיפה הניאו קלאסית של הפנתיאון ושם, בקריפטה הענקית, הובאו למנוחתן האחרונה כמה מהאושיות הגדולות של צרפת כולל וולטר, ז'אן-ז'אק רוסו, ויקטור הוגו, אמיל זולא ואלכסנדר דיומא. רק אל תלכו לאיבוד...

טיפוס על מגדל אייפל

אתר אינטרנט- http://www.tour-eiffel.fr/

טוב, קשה להגיע לפריז ולא לבקר במונומנט הכל כך איקוני של העיר. מגדל אייפל הוא אחד מציוני הדרך הפריזאיים הכי פופולריים ומפורסמים, וקשה לפספס אותו. ריצוף הזכוכית החדש בקומה הראשונה מאפשר לכם להשקיף מלמעלה על פריז הפרושה לרגליכם, וליהנות מנוף יוצא דופן.

טיול באיים בנהר הסיין

איל סן לואי ואיל דה לה סיטה Île St-Louis) ו- (Île de la Cité- הם שני איים בנהר. כאן, מכול פינה היסטורית נוטפת הרומנטיקה. האיים ריקים ממכוניות אבל מלאים בבוטיקים של העולם הישן. אפשר להתחיל את הסיור על גג קתדרלת נוטרדאם, ואז לנוח על ספסל בגן על גדת הסיין ברובע ז'אן  ה-XXIII.