אטרקציות לילדים ולמשפחה ברומא

​​​​​​רומא היא עיר מדהימה ומפתה, ואין דרך טובה יותר להחיות את ההיסטוריה בדמיונם של הילדים מאשר סיור בין עתיקות האימפריה הקדומה. הוסיפו לכך את האוכל המעולה, האומנות, התרבות והאנרגיה הכללית של העיר התוססת, והרי לכם עיר שתשמח גם את ליבם של ילדים.

עם זאת, עושר האטרקציות שרומא מציעה יכול להתיש לא רק את הילדים, ואת זה כדאי לקחת בחשבון בעת תכנון החופשה. עדיף שלא להציף אותם אלא להתאים את הטיול לקצב של הילדים ולתעדף את האתרים שתבחרו לראות.

סיור באוטובוס קומותיים – לעלות ולרדת

נסיעה באוטובוס קומתיים, במיוחד אם תצליחו לתפוס מקום למעלה באוויר הפתוח, היא דרך נהדרת לעבור בנחת על פני כל ההפתעות שהעיר מציעה. באותו מחיר אפשר תמיד לרדת מהאוטובוס, לסייר באזור ולעלות על האוטובוס הבא. מומלץ לקחת הפסקות רבות במהלך הנסיעה, לעצור למשקה קל בבית קפה מקומי, להשתולל קצת בפארקים על פניהם אתם עוברים, ולתת לילדים להתבונן ולשחק במזרקות שמפוזרות בכול העיר. עצירות קטנות שכאלה יאפשרו לכם ולילדים לסייר במקומות רבים בעיר ולנוח בין אזור לאזור.

וילה בורגוזה (villa Borghese)

פארק וילה בורגוזה הוא המפורסם ביותר ברומא והוא אתר ירוק ומוצל ומקום נהדר לבילוי עם הילדים. אפשר לשכור סירת חתירה ואופנים, ועבור הילדים הקטנים יותר אפשר לנסות את סוסי הפוני או עגלה.

מזרקת טרווי (Trevi) והמדרגות הספרדיות

במזרקת טרווי המדהימה, תוכלו לתת לילדים מטבעות להשליך לתוך המים ולבקש משאלה, חוויה משעשעת למדי.

במדרגות הספרדיות הילדים יוכלו להתרוצץ מעלה מטה לאורך המדרגות ולנוח מהפעילות המאומצת באחת הגלידריות האיטלקיות הטעימות.

החנויות שלמרגלות המדרגות הספרדיות הן אמנם חנויות יוקרה, אבל תוכלו למצוא גם חנויות שמושכות את בני הנוער ומוכרות מזכרות לא יקרות שמתאימות לצעירים.