קניות ושווקים ברומא

רחובות השופינג העיקריים ברומא מציעים רשתות של חנויות בגדים אירופאיות ואיטלקיות כמו זארה, ארמאני, בנטון ואקססוריס. לחנות הכלבו הגדולה לה רינשנטה (Rinascente) יש כמה סניפים בעיר וכך גם לבתי הכלבו הבינוניים יותר: אופים (Upim) וקוין (Coin). באלו רחובות תוכלו למצוא את מה שאתם מחפשים?

פיאצה די ספאניה (Piazza di Spagna)

אזור הקניות המפורסם ביותר ברומא נמצא למרגלות המדרגות הספרדיות. כאן אפשר למצוא את חנויות הדגל של המעצבים האיטלקיים כמו פראדה, גוצ'י, דולצ'ה וגבאנה, מיו מיו, ורסאצ'ה ועוד. הרשימה כמעט אינסופית. כמו כן תמצאו כאן את שאנל, לואי ויטון, ספורה, ג'ימי צ'ו או טיפאני ומותגים גלובליים אחרים.

הרחובות הצדדיים באזור מציעים גם הם מגוון רחב של חנויות מענינות ואם תפנו צפונה מהמדרגות הספרדיות לכיוון פיאנה דל פופולו תגיעו לגלריות אומנות, חנויות עתיקות, חנויות כלי בית ועוד.

ויה קולה די ריינצו (Via Cola di Rienzo)

רחוב זה הוא ליבה המסחרי של שכונת פראטי (Prati) מצפון לוותיקן ויעד קניות פופולרי אהוב על הרומאים. המדרכות רחבות למדי, כך שכל המשפחה יכולה לטייל בקלות ברחוב, במיוחד בסופי שבוע. יש כאן הרבה חנויות קטנות שחלקן מוכרות מוצרי אופנה, תיקים, נעלים ואביזרים באיכות טובה, אם כי לא בזול.

ויה דל קורסו (Via del Corso)

רחוב הרבה יותר קדחתני מקולה די ריינצו. יש כאן חנויות אופנה רבות ושפע של ברים קטנים. כמה מהחנויות כאן זולות יותר מאשר בקולה די ריינצו אבל לא בטוח שרמת האיכות גבוהה. חנויות רבות משרתות קהל צעיר והן מושלמות לצעירים שביניכם.